Właścicielka firmy stawia #HerHealthFirst, aby lepiej zadbać o swoją rodzinę

Udostępnij

Dla kogoś, kto prowadzi firmę, opiekuje się synem i rodziną, stres jest moim najlepszym przyjacielem. Wtedy właśnie wkracza joga.

Bycie właścicielem firmy i matką nie jest łatwym zadaniem. Utrzymanie równowagi między życiem rodzinnym i zawodowym jest bardzo ważne.

Prowadzenie gorączkowego życia, takiego jak moje, odbija się na zdrowiu i samopoczuciu. Jako kobiety odsuwamy nasze zdrowie na dalszy plan, podczas gdy dbamy o wszystkich dookoła. Chciałam to w sobie zmienić.

Przez całe życie miałam bzika na punkcie fitnessu i przez ostatnie 4 lata ćwiczyłam jogę i power jogę. Mimo, że czerpałam korzyści z jogi, wiedziałam, że muszę ułożyć swoją dietę. Nie po to, by schudnąć, ale by pozostać sprawną i zdrową.

Jak to się wszystko zaczęło

Kiedyś podczas przeglądania inspirujących historii liderów w biznesie, natknęłam się na historię założycieli HealthifyMe. To mnie zainteresowało w aplikacji i wywołało prawie natychmiastowe pobranie.

Zdałem sobie sprawę, że coś było nie tak. Podczas gdy dbałam o swoją kondycję, ćwicząc codziennie jogę i power jogę, wciąż czułam, że czegoś mi brakuje.

Brakujące ogniwo

Po dołączeniu do aplikacji i zalogowaniu się w dziennej aktywności i spożyciu żywności zauważyłam, że moje odżywianie nie jest takie, jakiego wymaga moje ciało. Jestem osobą, która nie lubi spędzać czasu na jedzeniu. Zawsze jadłem jedzenie instant, ponieważ oszczędzało mi to dużo czasu.

To zasługa Hiral Patel, mojej diet coach. To ona nauczyła mnie, co powinnam jeść, aby moje ciało otrzymywało odpowiednią ilość składników odżywczych. To był dla mnie otwieracz oczu, kiedy Hiral powiedziała mi, że jedzenie instant jest tak samo złe jak jedzenie śmieci.

Pamiętając o moim zamiłowaniu do jedzenia szybkich posiłków, podała mi plan diety, który idealnie do mnie pasował. Co mnie zaskoczyło, to fakt, że przy wszystkich moich ograniczeniach Hiral wciąż miała dla mnie tak wiele opcji do wyboru. Nie było dnia, w którym znudziłoby mi się to, co jadłam. Była na bieżąco, jeśli chodzi o zapewnienie, że pozostanę na właściwej drodze w odniesieniu do mojego spożycia składników odżywczych.

Ćwiczę jogę od kilku lat i jestem teraz na poziomie zaawansowanym. Mój trener jogi, Anshu Vyas, pomógł mi w dużym stopniu, jeśli chodzi o dłuższe utrzymywanie pozycji. Jej wskazówki pomogły mi skorygować moją postawę podczas pracy, ponieważ większość dnia spędzam siedząc na krześle. Jej techniki pomogły mi ujędrnić mięśnie i poprawić wytrzymałość.

Różnica

Zaczęłam zauważać zmiany w moim zdrowiu i wytrzymałości. Po jednej szczególnej wymianie zdjęć z Anshu, powiedziała mi, że wyglądam zdrowiej niż wcześniej i że na mojej twarzy pojawił się blask. Ta pozytywna informacja zwrotna utrzymała mnie w motywacji i teraz stało się to dla mnie sposobem na życie.

Strona https://youtu.be/KZ6-MlurONMVideo nie może być załadowana, ponieważ JavaScript jest wyłączony: Matka i Joginka, która wykonuje 200+ Suryanamaskary! | #HerHealthFirst (https://youtu.be/KZ6-MlurONM)

"Kiedy jest się trenerem fitness, rzadko spotyka się kogoś, kto już zajmuje się fitnessem. Ten aspekt w przypadku Srabani przykuł moją uwagę. Chciała wyjść poza to, co robiła i szybko robiła postępy. Kontynuowała swoje treningi nawet podczas podróży. Bardzo rzadko spotyka się klientów, którzy popychają cię do działania, a przy tym dobrze się z nimi pracuje!". - Anshu Vyas, trener jogi

"Najlepsze w Srabani jest to, że nigdy nie powiedziała 'nie mogę tego zrobić', jej nastawienie 'zrobię to' pomogło nam pracować razem i osiągnąć rezultaty, których pragnęła. Dziś jest wspaniałym motywatorem dla wszystkich tych kobiet, które przedkładają rodzinę i pracę nad własne zdrowie." - Hiral Patel, Nutrition Coach

Zastrzeżenie: Rezultaty mogą i mogą się różnić w Twoim przypadku. Pozwól nam pomóc określić najlepsze podejście dla Ciebie, aby osiągnąć swój cel.

Tags: codzienny fitnessDaily Fitness Inspirationfitness goalsFitness InspirationHerHealthFirstMotherwoman should put #HerHealthFirstwomen's healthyogayoga for womenyoga in office

Komentarze (0)

Zostaw komentarz