Osiągnij swój cel fitness w 2017 roku! Dołącz do naszego 21-dniowego wyzwania

Udostępnij

Kolejny rok, kolejne postanowienie fitness, którego nie jesteś w stanie dotrzymać? Pyszne jedzenie, dobra pogoda, okazjonalne spotkania utrudniają dotrzymanie postanowienia? Nie martw się! Mamy na to rozwiązanie, a nawet więcej. Noworoczna Rewolucja HealthifyMe - największa rewolucja fitness w kraju z pewnością zmieni Twoje podejście do zdrowia i kondycji.

To trwa 21 dni, aby utworzyć zdrowy nawyk i przynosimy do Ciebie 21-dniowy plan przewodnika, który pozwala przyjąć jeden zdrowy nawyk, a tym samym prowadzi Cię do ścieżki dobrego zdrowia. Zastanawiasz się, jak to działa? Przewiń, aby dowiedzieć się!

Co dostaniesz

Dostosowane codzienne zadania - 21-dniowy plan, który dostosowuje się do Twojego stylu życia i celu fitness.

    Schudnij; aby pomóc Ci osiągnąć cel wagowy Wysportuj się; aby wzmocnić swoje ciałoBiegaj lepiej; aby zwiększyć swoją wytrzymałość i zaznaczyć maraton na swojej liście.

Jak to działa?

    Wczuj się w rytm treningów, ucząc się, co jest potrzebne, aby osiągnąć swój cel, śledzić jedzenie i wykonywać zadania. To jest to, gdzie trzeba podnieść swoją grę. Twoje umiejętności śledzenia muszą być w punkcie, tak aby postępować w kierunku nauki, jak zrównoważyć posiłki i przejść dodatkową milę, aby zrobić wszystko, co trzeba, aby zatrzasnąć swoje dzienne cele.Push swoje granice w trzecim tygodniu. To będzie trochę trudne, ale jeśli pobyt poświęcony, jesteś pewien, aby wyłonić się jako mistrz na koniec tych 21-dni. W ciągu tych trzech tygodni będziesz mieć możliwość interakcji z osobami o podobnych poglądach, dzielenia się historiami, doświadczeniami, radami i nie tylko! Jako dodatkowy bonus otrzymasz dostęp do porad ekspertów, od najlepszych indyjskich dietetyków i trenerów fitness, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane ze zdrowiem i kondycją.

Dodatki!

Czy wspomnieliśmy, że otrzymujesz punkty za każde wykonane zadanie? Więc wydobądź z siebie wewnętrznego konkurenta i odzyskaj zdrowie.

Po 21 dniach

Nadszedł czas. Po zakończeniu 21-dniowego planu na pewno zauważysz jakąś zmianę. Bądź oddany, pilnie wykonuj zadania i wyłonisz się jako nowy, zdrowszy Ty!

Więc, czy jesteś gotowa rzucić sobie wyzwanie, aby wyjść silniejsza i zdrowsza?

Tagi: #LiveHealthydiet i fitness celefitness goalfitness resolutionhealthinspirationmotivationNew YearresolutionrevolutionTransformationworkout